Mar 12
0 Comments
Bir sonraki yaz tatiliniz için Bodrum lüks tekne kiralama ve Antalya lüks tekne kiralama hizmeti ile gerçekten zamansız ve mucize gibi doğal güzellikler ile gerçekleştirmeye ne dersiniz? Türkiye’nin kıyıları, denizci konuklarına çok çeşitli manzaralar ve tatlar ve şaşırtıcı derecede berrak mavi denizler sunar.
Diva Yatçılık ile ister Bodrum lüks tekne kiralama hizmetinden isterseniz Antalya lüks tekne kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Diva Yatçılık olarak yat kiralama seçenekleri arasından size ve ihtiyaçlarınıza en uygun tekneyi önerecektir.
Büyük olasılıkla yelkenli olacak; hızlı değiller, ancak bu onları denizi, adaları ve kıyı şeridini gezmek ve keşfetmek isteyenler için daha iyi hale getiriyor. Örneğin, Bodrum ve Antalya’da bu teknelerin demirleyebileceği birçok liman ve koy bulunmaktadır.
Bu yüzden çoğu kişi yat kiralarken yelkenliyi tercih ediyor. Siz de tek gövdeli (tek gövdeli geleneksel yelkenli) veya katamaran (iki gövdeli) kiralamayı seçebilirsiniz.
Katamaranlar biraz daha rahat ve tecrübesiz denizciler için uygundur (özellikle sığ sularda önemlidir), bol miktarda güverte alanı, yaşam alanı ve yüzmek isterseniz suya girip çıkması kolaydır. Her zamanki alternatif motorbot ve hızı seviyorsanız iyi bir seçim. Bu tekneler bir ila üç kabine sahiptir ve sizi bir adadan diğerine hızlı bir şekilde taşıyabilir. Mali bütçenize göre lüks motoryat, lüks yelkenli yat, gulet hatta küçük yolcu gemisi bile kiralayabilirsiniz.
Spor salonu, yüksek hızlı internet, spa ve diğer konforları olan bir tekne seçebilirsiniz.
Daha kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmek için Bodrum lüks tekne kiralama ve Antalya lüks tekne kiralama seçenekleri Diva Yatçılık ile seyahatiniz daha ilginç ve unutulmaz bir tatil haline gelecek.
Tam dinlenmeniz ve eğlenceniz için özel özenle planlayacağımız lüks yat tatili sizleri bekliyor. Otel konaklaması ve yeni insanlarla tanışmak gibi klasik bir tatili tercih ediyorsanız, teknede kabin kiralayabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.
Diğer kiralama özellikleri için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Müşterilerimizin %90’ı yelkencilik hakkında önceden bilgi sahibi değildir ve bizim işimiz size tekneniz hakkında gerekli tüm bilgileri vermektir.
Amacımız ve motivasyonumuz, harika bir yolculuk ve kaliteli bir yat kiralama tatili veya mavi yolculuk geçirmenizi sağlamaya kendini adamış özverili personeli ile iş yaparken tecrübe ve dürüstlükle öne çıkmaktır.
×